SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Komutanlar Sabaha Karşı Mesaide

Suriye de devam iç savaş buna bağlı olarak yürütülen EL Bab operasyonunda dün gelen acı haber ile birlikte tüm Türkiye de sarsıldı. Buna bağlı olarak dün gündüz vaktinden bu yana aralıksız oarak El Bab operasyonu için değerlendirme yapan komutanlar sadece bunu ile kalmadı. Bu gece yarısı ani bir hızla gelen Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar gece yarısı sabah karşı tplantı yaptı.

Komutanlar Sabaha Karşı Mesaide
Bu haber Toprak Çınar tarafından 09 Şubat 2017 - 12:30 'de eklendi ve 381 kez görüntülendi.

Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar Suriye de devam eden iç savaş kapsamın da operasyon yapan ve Fırat Kalkanı harekatını yürüten Türk Mehmetçiğini dün dört tanesinin daha şehit edilmesi ile birlikte çok yoğun bir gün geçirdi. Fakat Akar bununla da kalmayıp bu gece yarısı sabaha karşı hemen gelerek emir komuta ile beraber bir toplantı yaptı. Akar toplantı esnasında Fırat Kalkanı harekatını değerlendirerek emirlerine artık bu iş bitirin daha fazla uzatmayın gibi cümleler kurdu. Kara kuvvetleri komutanı ve hava kuvvetleri komutanı ile birlikte Deniz kuvvetleri komutanın da bulunduğu toplantı gece yarısı başladı fakat bitmesi bayağı bir uzun sürdü.

Akar ve genel kurmay başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Akar Fırat kalkanı harekatı için toplandıklarını ve bu konunun konuşulduğunu ifade etti. toplantı esnasında alınan bir diğer kara ise El Bab şehrinin terörden arındırılması için her türlü operasyon yapılacaktır kararı çıktı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA