SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Konya da Korkutan Cinayet

Konya da meydana gelen cinayet kan donduran cinsten oldu. Bir yaşlı adamı defalarca bıçaklayarak öldürdüler. Konya da sokak ortasın bir yaşlı defalarca bıçaklayarak öldüren iki zanlı ise polis ekipleri tarafından yakalanarak tutuklandı.

Konya da Korkutan Cinayet
Bu haber Toprak Çınar tarafından 23 Şubat 2017 - 8:21 'de eklendi ve 509 kez görüntülendi.

Birlikte alkol olan 3 kişide ikisi daha sonra alkollü olan yaşlı adam ile tartıştıkları için 15 yerinden bıçaklayarak öldürdü.
Konya da gerçekleşen bu korkunç cinayetin sorumluları ise henüz 20 yaşlarında olan gencecik insanlar. 20 yaşında ki Murat T ile birlikte 22 yaşında ki Bayram K. İse birlikte içki içtikleri 64 yaşında ki Hasan Ş isimli vatandaşı defalarca 15 yerinden bıçaklayarak yaraladı. Yaralı halde bulunan Hasan Ş. İsimli vatandaş derhal hastaneye kaldırıldı fakat yapılan tüm müdahaleler bir işer yaramadı çünkü zaten 15 yerinden bıçaklanan Hasan Ş. Hastaneye gidene kadar hayati fonksiyonlarını kaybetmişti. Olay ise saat 20:30 sularında meydana geldi. İddiaya göre boş bir evde alkol alan Murat T. Bayram L. ve Hasan Ş. Arasında henüz hiç kimsenin bilmediği bir neden ile tartışma çıktı.
Tartışmanın büyümesi ile birlikte olay yerinden motosikleti ile birlikte kaçmaya başalayan Hasan Ş. İsimli kişi çok fazla kaçamadan cadde üzerinde gençler ona yetişti. Yakaladıkları yaşlı adamı önce motosikletten indirerek darp etmeye başlayan gençler daha sonra 15 yerinden bıçakladı. Hasan Ş. Hayatını kaybederken zanlılar tutuklandı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı