SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Kurye Hakim Çıktı Herkes Şaşırdı

Emniyet ve güvenlik güçlerinin bir süredir başlattığı ve her geçen gün yeni başarılara imza attığı uyuşturucu çetesi avı devam ederken akıllara durgunluk verecek bir detay ortay basına yansıdı. Uyuşturucu çetesi kuryesi resmen görevli olan ve halen görevi devam eden Ağır ceza hakimi olduğu bildirildi. Diyarbakır da uyuşturucu çetesinin peşine düşen polis ekipleri inanılmaz bir operasyona daha imza attı.

Kurye Hakim Çıktı Herkes Şaşırdı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 27 Ocak 2017 - 15:29 'de eklendi ve 472 kez görüntülendi.

Diyarbakır da yapılan bu operasyon polis ekiplerinin uzun süredir takip ettiği ve gözetim altında tuttuğu bir uyuşturucu çetesinin kıskıvrak ele geçirmesi ile bitti. Kaçakçılık ve organize şube uyuşturucu ile mücadele ekipleri zehir tacirlerinin sur ilçesi kırsalında batı illerine sevkiyat yapacağı bilgisini elde edince uzun süredir yapılması planlanan operasyonu hemen başlattı. Fakat ele geçirilen sevkiyat mallarından çok ele geçen bilgiler dikkat çekmeyi başardı. Çünkü öyle bir detay ortaya çıktı ki polis ekipleri dahi şaşırdıkları ifade etti.

İşte O Detay
Şüphelilerden Halil Çetin ve Rauf Kurt’un Bilecik’e tayini çıkan Erzurum Hınıs ilçesi Ağır Ceza mahkemesi Hakimi Halil Soğuksu ile sıkça görüşme yaptığını tespit etti. Bu detaydan sonra ise soruşturma derinleşirken sevkiyatın genel olarak paravan şirket aracılığı ile yapıldığı belirtildi. En dikkat çekici detay ise bu sevkiyatta kurye olan isim Ağır ceza hakimi Halil Soğuksu olduğunun ortaya çıkması oldu bu detay her kesi şaşırttı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA