SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Kuzu’dan Aslan Gibi Açıklama

Burhan Kuzu yapmış olduğu konuşmasında referandum süreci ve anayasa değişikliği gibi konuları değerlendirirken aynı zamanda ülke bölünecek gibi ortalıkta dolaşan söylemlere de cevap verdi.

Kuzu’dan Aslan Gibi Açıklama
Bu haber Toprak Çınar tarafından 07 Şubat 2017 - 13:42 'de eklendi ve 428 kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul milletvekili olarak görev yapan Kuzu katıldığı bir toplantı da gündeme ilişkin olan bütün soruları yanıtladı.AK parti İstanbul Milletvekili ve eski Anayasa Komisyonu başkanı olan Burhan Kuzu katıldığı bir toplantı esnasında kendisine yöneltilen anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak değerlendirmede bulundu. Kuzu Bazı kesimler var ki kurdukları cümleler tam bir cahil konuşması denebilir fakat cahil insan bile daha iyi konuşur dedi. Kuzu anayasa değişikliği ile ilgili olarak ülke bölünecek ve ülke elden gidiyor gibi söylemler ile halkı galeyana getirmeye çalışmanın onlarda işe yaramayacağını biliyor fakat neden boşa kürek çekiyorlar bilmem dedi. ayrıca bu gibi cümleleri kuranlar neden bakmıyor anayasa değişikliğine hayır diyen bu insanlar ve taraflar kimdir. Bakınız Kandil dahi bu işe hayır diyor. Bakınız daha 15 Temmuz da bir darbe girişiminde bulunan FETÖ terör örgütü dahi bu işe hayır diyor dedi.

AK Parti İstanbul milletvekili Burhan Kuzu bu anayasa değişikliği madem ülkeyi bölecek neden Kandil bu işe hayır diyor şöyle bir düşünün onlarla masaya oturan AKP hükümeti idi ve şimdi bu hükümet ülke bölmek istiyor ise neden Kandil karşı çıkıyor dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA