SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Mahkemede Konuştu

İzmir de ailesinin bağladığı zincirlerden kurtularak kaçan ve daha sonra iki kamyon şoförünün iki gün boyunca sakladığı evde tecavüze uğrayan 22 yaşında ki şizofreni hastası A.A isimli kız çocuğu çıkarıldığı mahkeme de konuştu.

Mahkemede Konuştu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 22 Şubat 2017 - 14:10 'de eklendi ve 276 kez görüntülendi.

Olanları anlatırken ise avukatının arkasına saklandı. 22 yaşında ki A.A olanları anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.
Güneydoğudan İzmir’e yerleşen bir aşiret mensubu ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen 22 yaşında ki kız çocuğu A.A şizofreni hastası olduğu için evin içinde ailesi tarafından zincirlere bağlanarak yaşamını sürdürüyordu. Nedeni ise etrafa saldırganlık yapması olarak söylendi. Fakat geçtiğimiz günlerde 22 yaşında ki şizofreni hastası A.A isimli genç kız ailesinin onu bağladığı zincirlerden kurtularak bir anda evden kaçtı. Dışarı çıktığında onu gören Kamyon şoföründen yardım istedi. Kamyon şoförü ona yardım edeceğini söylemesine rağmen bir arkadaşı ile birlikte iki gün boyunca saklayarak tecavüz etti. A.A’nın bağırmaları duyan bir vatandaşın haber vermesi üzerine polis ekipleri kız çocuğunu kurtardı ve suçluları da yakaladı.
Dün mahkemeye çıkan 22 yaşında ki A.A isimli genç kız mahkeme önünde her şeyi anlatırken suçlularında orada olması nedeni ile konuşma esnasında korktuğu için avukatının arkasına sığındı. Bu görüntü ise salonda herkesin yüreklerini burkan cinsten oldu. Sanıklardan 53 yaşında ki Kamyon şoförü suçlu olduğunu kabul ederek af diledi fakat mahkeme bunu dinlemeyerek kararını verdi.Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA