SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Malatya’da Tansiyonu Yüksek Bir Gece

Malatya da bu gece tansiyonu yüksek ve gergin bir gece yaşandı. Yaşanan olayda ise kimse zarar görmez iken Belediye ekipleri ile birlikte esnaf karşı karşıya geldi.

Malatya’da Tansiyonu Yüksek Bir Gece
Bu haber Toprak Çınar tarafından 24 Şubat 2017 - 9:57 'de eklendi ve 271 kez görüntülendi.

Esnaf belediye ekipleri ve çalışma araçlarına karşı uzun bir süre direndi.
Malatya da yaşanan tansiyonu yüksek gece de esnaf belediye ekiplerine karşı direndi. Malatya Büyükşehir belediyesi zabıta ekipleri ve garaj esnafı bir birine karşı direndi. Kısa bir süre önce yapılan otogar için tartışma çıktı. Aslında yeni açılan otogara geçmek istemeyen dolmuş esnafı bu sefer de eski otogarın yıkımı esnasında belediye ekipleri ve görevli kişilere karşı daha çok direndi. Yeni yapılan otogarı kullanmak istemeyen dolmuş esnafı ise güzergahlarına çok ters kaldığını buradan alacakları yolcu sayısının eski otogardan aldıkları yolcu sayısına oranla çok fazla düşük olacağını iddia ediyor. Malatya Büyükşehir belediyesi yeni yapılan ve yapımı bitmiş olup açılışı yapılan ve görevine başlayan yeni otogardan sonra dün gece zabıta ekipleri ve diğer ekipler eski otogarı yıkmak üzere geldiklerinde büyük bir direniş ile karşılaştı.
Eski otogara gelen Malatya Büyükşehir Belediye ekipleri dolmuş şoförleri ve daha çok sayıda ulaşım esnafının direnmesi ile karşılaştı. Yaşanan olayda ise zabıta ekipleri ve dolmuş şoförleri ile birlikte belediye ekipleri arasında tansiyonu yüksek olan bir gece oldu. Fakat belediye ekipleri kararlı halinden taviz vermedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA