SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Markete Giren 3 Farklı Soyguncu Kıs Kıvrak Yakalandı

Çanakkale yaşan bu olay akıllara durgunluk verdi. Aslında yaşana olay değil olay sonrasında polis ekiplerinin ısrarlı ve nefes kesen mücadelesi akıllara hem durgunluk hem de hayranlık verdi.

Markete Giren 3 Farklı Soyguncu Kıs Kıvrak Yakalandı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 27 Ocak 2017 - 11:02 'de eklendi ve 394 kez görüntülendi.

Özel bir şirkete ait zincir market kar maskeli ve silahlı olarak markete giren 3 kişi tarafından soyuldu. Şüpheliler ise olaya üzerinden çok uzun bir süre geçmeden kısa süre içinde yakalandılar.
Çanakkale de bir özel marketler zinciri olan süper marketi soymak isteyen kar maskeli ve silahlı üç kişi polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Bir marketin Çanakkale Esenler de bulunan şubesine yapılan bu soygun girişimi her ne kadar ilk aşama olarak başarılı geçse de Türk Polisi’nin elinde kurtulmaya çalışmak kısmı olan ikinci aşaması zaten başından başarısızdı ve öyle de oldu. Silahlı ve kar maskeli olmaları sebebi ile üç kişi hem özel harekat hem de asayiş ekipleri tarafından Çanakkale de didik didik arandı.
Marketin güvenlik kamerası görüntülerini izleyen polis ekipleri aynı zamanda hem bu görüntülerden hem de etrafta bulunan diğer güvenlik kamerası görüntülerinde yola çıkarak kapsamlı bir operasyon başlattı. Çevrede bulunan güvenlik kamerası görüntüleri aslında olayda çok büyük yardımcı oldu bu görüntüler sayesin gidiş istikameti belirlenen soyguncular polis ekiplerinin özverili ve sağlam çalışmaları ile birlikte kıskıvrak yakalandılar. Ayrıca markette çalınan kasada bulundu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı