SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Mecliste Milyonlar Gidiyor

Anayasa değişikliği ve referandum süreci derken bir skandal geçtiğimiz günlerd meydana çıkınca gündem adeta değişime uğradı. Milletin vekili olarak orada görev yapma bilinci var mı bilinmez ama bu adeta bir skandal olarak gündemi değiştirmeyi başardı.

Mecliste Milyonlar Gidiyor
Bu haber Toprak Çınar tarafından 02 Şubat 2017 - 13:55 'de eklendi ve 388 kez görüntülendi.

2016 yılına ait bir milyon iki yüz bin Türk lirası faturası ile gündeme gelen TBMM Başkanlık Divanı Katiplik üyesi Cumhuriyet Halk Partili Elif Doğan Türkmen Partisinin MYK toplantısında gündeme geldi.
Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal kılıçdaroğlu ise partisinin MYK Toplantısında MYK kurul üyelerinden konu ile ilgili olarak görüşlerini aldı fakat bu millet inanıyor ki Cumhuriyet Halk Partisi Kemal Atatürk’ün partisi olan CHP’nin MYK kurul üyeleri gerçekten millet adına görev yaptıklarını bu kararları ile belli edecekler. Fakat bu hiçte beklenilen gibi olmadı bazı MYK kurul üyeleri resmen masrafların yüksek olması etik değil fakat biz zimmet olayı yok diyerek bu milleti bir kez daha üzerken bir diğer HYK kurul üyeleri ise bu hiçte etik bir durum değil Elif Doğan Türkmen’in istifa etmesi gerekiyor koşulunu savundu.
CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra meclise gelerek grup başkanvekilleri idare amiri ile görüştü. Kemal Kılıçdaroğlu bu olayı atlatabilmek için CHP’nin .meclis başkanlık divanında ki katiplik üyesi seçimlerinin tekrar yapılabileceğini ve bu sayede de Elif Doğan Türkmen’in katiplik görevinden azledilme gibi bir düşüncesi olduğunu da ifade etti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı