SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Merkel Bize Söz Vermişti

Başbakan Binali Yıldırım Alman Hükümeti için Merkel bize söz vermişti ifadelerini kullandı. Bakanlardan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Ve Zeybekçi’nin konuşmaları için önce tamam diyen Alman Hükümeti sonra konuşmaların yapılmasına izin vermedi. 

Merkel Bize Söz Vermişti
Bu haber Toprak Çınar tarafından 04 Mart 2017 - 8:27 'de eklendi ve 276 kez görüntülendi.

Başbakan ise bunun için FETÖ ve PKK terör örgütlerinin orada ciddi bir propaganda güçleri var belki siyaset ve halk bundan olumsuz yönde etkileniyor olabilir ifadelerini kullandı.Binali Yıldırım Almanya da Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ ve Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekçi’nin Almanya da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız ile buluşması için ayarlanan program kapsamında Alman Hükümeti bize söz vermişti. Şimdi Bu yaptıkları resmen yanlış bir tutumdur ifadelerine yer verirken aynı zaman da bir başka uslüp ile de konuya yaklaştı. Binali Yıldırım Almanya da FETÖ ve PKK terör örgütü mensuplarını çok ciddi bir sayıda propaganda güçleri var belki de bunun etkisi olabilir dedi. Ayrıca Yıldırım bizim onlardan 4500 gibi bir sayıya yakın terör örgütü mensubu iade talebimiz var buna gelince bu yargının işidir biz karışamayız diyerek kenara çekiliyorlar dedi.

Başbakan Binali Yıldırım Almanya Başbakanı Merkel Ankara’ya geldiğinde yapılan görüşmeleri kast ederek yaptığımız toplantı da anayasa değişikliği ve referandum ile ilgili olarak yapılacak mitingler de  herhangi bir sorun çıkmayacağına dair Merkel söz verdi. Buna istinaden ben de bir daha telefon ile görüşme yapacağım ifadelerini kullandı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA