SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Metrobüste Şırınga Skandalı

Hemşire metrobüste ki yolcunun bacağına enjektörün iğnesini batırdı. Madur Ercan Paksoy ”Bacağımda ağrı hissedince baktım enjektör var ‘ne yaptın’ diye bağırdım ama cevap vermedi” dedi. Batırılan iğnenin adli incelemeden sonra sonucu 6 ay sonra gelecek.

Metrobüste Şırınga Skandalı
Bu haber Atakan Akgün tarafından 23 Ocak 2017 - 18:12 'de eklendi ve 566 kez görüntülendi.

HEMŞİRE TARAFINDAN ENJEKTÖR İĞNESİ İLE SALDIRIYA UĞRADI
İstanbul’da trajikomik bir olay yaşandı. Ercan Paksoy isimli şahıs Mecidiyeköy’den bindiği metrobüste iğneli saldırıya uğradı. Hemşire olduğu iddia edilen S.H. isimli kadın şırınganın iğnesini Ercan Paksoy’un bacağına batırdı. Olay karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Ercan Paksoy ”Oturur oturmaz beni itmeye başladı. Sonra da ben bacağımda bir ağrı hissettim ve döndüm baktım ki enjektörün ucunu bacağıma batırmış. Neden batırdın bana ben ne yaptım diye bağırdım. Hiç cevap vermedi” dedi.İNCELENMEK ÜZERE ADLİ TIP’A GÖNDERİLDİ
Madur Ercan Paksoy’ un bacağına batırılan iğne incelenmek üzere Adli Tıp’a gönderildi. Adli Tıp sonuçlarının ise 6 ay sonra açıklanacağı öğrenildi. Paksoy, ”Enjektörü gördükten sonra aklıma hemen AIDS geldi ve bana da mı AIDS bulaştırmaya çalışıyor diye düşündüm.” dedi.

METROBÜSÜN İÇİNDE POLİS DE VARDI
Olay sırasında metrobüsten birisi ‘ben polisim’ sakin ol diye bağırdı. O anlarda Edirnekapı durağının oralardaydık. İnin, burada polis memuru arkadaşlar var ve ‘Güvenliğin ön tarafında rutin kontrol yapıyorlar‘ dedi. Biz de onların yanına geçtik ve yaşanan olayı anlattım” diye konuştu.Yaşadığı olaydan dolayı bir an şok olan Ercan Paksoy, S.H. isimli kadın ile beraber Edirkapı durağında indi ve yaşanan durumu sivil polislere aktardı. Ercan ile hemşire olduğu iddia edilen S.H. Eyüp Polis Merkezine götürüldü. Yapılan incelemeler neticesinde şırınganın boş olduğu tespit edilirken, Paksoy’un sağlığını koruması için bazı araştırmalar devam ediyor.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı