SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

MHP Bu Sitem Düzelmesidir

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkan yardımcısı Mevlüt Karakaya yapmış olduğu açıklamalar da kesin olarak anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak değerlendirme de bulundu.

MHP Bu Sitem Düzelmesidir
Bu haber Toprak Çınar tarafından 05 Mart 2017 - 10:30 'de eklendi ve 392 kez görüntülendi.

Buna göre Karakaya yaptığı açıklama da bu kimsenin belirttiği gibi bir rejim değişikliği falan sadece mevcut olan sistemin değiştirilmesi de değil düzenli bir hale getirilmesi olayıdır dedi.MHP genel başkan yardımcısı Mevlüt Karakaya yaptığı açıklamada 16 nisan da halkımız zaten neyin iyi neyin kötü olduğuna karar verecektir. Fakat şunu bilmenizi isteriz ki kimilerinin dediği gibi bir devlet değişikliği veya bir rejim değişikliği gibi herhangi bir algılama veya buna benzer hiçbir durum ortada yoktur. Zira bu şekilde bir şey olmuş olsa idi başta genel başkanımız Devlet Bahçeli olmak üzere hiçbir MHP üyesi bunu kabul etmezdi. İşin aslında ise kesin olarak rejim değişikliği değil var olan rejim ve devlet yönetimi ile alakalı olarak bir düzenleme vardır. Bu düzenleme ile alakalı olarak ise var olan devlet şekline veya rejime ait olan hiçbir temel yapı ve dokunulmaz olan hiçbir şey değiştirilmemiştir ifadelerini kullandı.

Halk nezdinde yapılan konuşmalarda bunu bu şekilde değil de başka şekillerde anlatılıyor olması ise kesinlikle başka bir yönlendirme ve bu yapılan yanlış bir anlatım tarzıdır. Siz zaten bu şekilde konuşarak dahi halkın itibarını kaybedersiniz.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı