SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

MHP’de Beklenen İhraç

Milliyetçi Hareket Partisi anayasa Değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak Konya da bir kamp düzenledi. Düzenlenen kampta MHP genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli zaman zaman açıklamalar yaparken MHP’ye itham edilen sözler hakkında da çok sert atıflarda bulundu. MHP en başından bu yana Anayasa değişikliğine evet derken kendi içerisinde de hayır diyen milletvekilleri bulunuyordu.

MHP’de Beklenen İhraç
Bu haber Toprak Çınar tarafından 14 Şubat 2017 - 13:17 'de eklendi ve 409 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket partisi daha öncesinde genel başkanlık adayı olan Meral Akşener’i ihraç ettikten sonra bu sefer de beklenen ihraçlar geldi. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Konya da Partisinin Merkez Yönetim Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu üyelerinin de bulunduğu bir kamp yapmış ve bu kampta anayasa değişikliği ve referandum sürecinde izleyeceği yolu belirledi. Kampın son günü gazeteciler ile bir araya gelen Bahçeli bir gazetecinin Anaysa değişikliğine Milliyetçi Hareket partisinin zaman zaman önde gelen bazı milletvekilleri de hayır diyor bu vekiller hakkında ne yapılacak? Sorusuna. Parti disiplin ve parti içierisinde bulunan ya da alınan kararlara uymama partinin bütününün izlediği yolu takip etmeme gerekçesi ile bütün işlemlerin hatta ihraç işleminin bile yapılacağını bildirmişti.
Merkez disiplin kurulu başkanının yapmış olduğu açıklama da Kayseri Milletvekili Yusuf Hallaçoğlu, Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Isparta Milletvekili Nuri Okutan ve Sinan Oğan’ın basın önün de partimizin 11. Maddesine aykırı açıklamalar yapmaktan ihracına karar verilmiştir diyerek açıkladı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA