SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

MHP’li Muhaliflerden Hayır Kampanyası!

MHP’li muhalifler, anayasa değişikliği referandumu için ‘Hayır’ kampanyasını Ankara’da başlattı. 1800 kişilik salon tamamen dolarken partililerin ve katılımcıların ellerine kına yaktığı görüldü.

MHP’li Muhaliflerden Hayır Kampanyası!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 18 Şubat 2017 - 20:21 'de eklendi ve 556 kez görüntülendi.

MHP’li muhalifler, anayasa değişikliği referandumu için ‘Hayır’ kampanyasını Ankara’da başlattı. 1800 kişilik salon tamamen dolarken partililerin ve katılımcıların ellerine kına yaktığı görüldü.MHP’li muhalifler, eski ve yeni milletvekilleri ile Ülkü Ocakları eski başkanlarından oluşan ‘Hayır Platformu’nun referandum için yürüteceği ‘Hayır’ kampanyası, bugün Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde başladı. Saat 13.00’te başlayan toplantı için Türkiye genelinden ülkücüler, sabah erken saatlerden itibaren 1800 kişilik kültür merkezini doldurmaya başladı. ‘Türk Milliyetçileri Hayır Diyor’ buluşmasına gelen partililer, davul zurna ile karşılandı. Toplantıya katılanlar, aranarak içeri alınırken, toplantı salonunun içinde ve dışında yoğun güvenlik önlemleri alındı.

Saat 13.00’te başlayan toplantı öncesi, salonun elektrikleri kesildi. Bunun üzerine yuhalamalar başladı ve ‘’Ülkücü hareket engellenemez” sloganları atıldı. Bu sırada jeneratör devreye girdi ve kısa süre sonra da şehir elektriği geldi. Ülkücüler, sabah erken saatlerden itibaren salonu doldururken, ‘’Türk Milliyetçileri Hayır Diyor” buluşmasına gelen partililer, davul zurna ile karşılandı. Salonda Atatürk ile MHP’nin kurucusu Alparslan Türkeş’in fotoğrafları yer aldı.MHP’li muhalif isimler Koray Aydın ve Sinan Oğan ile partiden ihraç edilen Meral Akşener ve Ümit Özdağ önümüzdeki hafta da Anadolu turuna başlayacak. Bu isimler 15 ile giderek neden ‘hayır’ denmesi gerektiğini anlatacak. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere ise 4 isim birden gidecek.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı