SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Mühimmat Deposu Bulundu

Terör örgütü PKK üzerine yapılan operasyonlar devam ederken bu sefer Şırnak ilinde yapılan operasyonlardan büyük bir bilgi alındı.

Mühimmat Deposu Bulundu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 09 Mart 2017 - 9:55 'de eklendi ve 364 kez görüntülendi.

Şırnak’ta PKK üzerine yapılan operasyonda terör PKK’ya ait olan mühimmat deposu bulundu.  Şırnak Silopi ilçesi Barbaros mahallesi  bir evin bodrum katında çıkan mühimmat deposu gerçekten çok fazla mühimmat içeriyor.Şırnak Silopi ilçesi Barbaros Mahallesi üzerinde bir evin bodrum katın terör örgütü PKK’ya ait olan mühimmat deposu bulundu.  Şırnak valiliği tarafından konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada ise Bir evin Bodrum katında mühimmat deposu bulundu. Olarak yapıldı.  Bodrum katında bir yerde gizli olarak saklanmış olan mühimmat deposun da ise gizli bölme de terör örgütü KCK ve PKK adına ait olan 2 adet Bixi otomatik tüfek ve 5 adet roket atar silahı 6 adet AK -47 uzun namlulu silah ve daha çok sayıda ele geçirildi.  Şırnak Valiliği tarafından yapılan açıklamanın detay kısmı ise şunlara yer verdi.

Şırnak Silopi ilçesin de bir ihbra üzerine harekete geçen güvenlik güçleri Barbaros Mahallesin de bir evin bodrum katında özel bir bölmede saklı tutulan PKK/KCK terör örgütlerine ait olan 2 adet Bixi ve 5 adet roketatar silahı ile birlikte 6 adet Ak-47 uzun namlulu ve 2 adet anti tank veya tank savar mayını ele geçirildi şeklinde yer alıyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı