SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Müvekkilini Görüntülerle Kurtardı

İzmir de yaşana dava olayında Avukat müvekkilini mahkeme de hakime verdiği görüntülerle kurtardı.

Müvekkilini Görüntülerle Kurtardı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 11 Mart 2017 - 11:52 'de eklendi ve 291 kez görüntülendi.

Avukat Öykü Su Güler 21 yaşında olan müvekkili Can C. Avukatı Öykü Su Güler’in mahkemede hakime verdiği kamera kayıtları ile birlikte önce beraat aldı daha sonra ise mahkeme tarafında cezası kaldırıldı.İzmir de yaşanan bu olay da 21 yaşında olan Can C bir evden hırsızlık yaptığı iddiası ile yargılanırken. Avukatının mahkemeye verdiği görüntüler ise 21 yaşında ki Can C’nin kurtulmasını sağladı. Hırsızlık yaptığı sırada ise Avukatı Öykü Su Güler ile aynı büroda olduğuna dair görüntülerin mahkemeye verilmesi ile birlikte mahkeme tarafından verilen karar ile birlikte önce hakim tarafından beraatı verilirken daha sonra ise mahkeme tarafından suçsuz olduğu kanıtlandığı ve deli sunularak gerçekleştiği için Can C direkt olarak davasının sonlanması ile mahkeme tarafından dava kapatıldı. İzmir Buca da market işleten Adem Bayraktar ve eşi Ayşe Bayraktar’ın oturduğu evde geçtiğimiz 21 Aralık tarihinde kapının kilidi kırılarak hırsızlık yapıldı.

Gerçekleşen bu hırsızlık vakasında ise Ayşe Bayrakta evine gitmek için aprtmana girdiğinde kapıdan çıkan iki erkek gördü bunlardan bir tanesi ise Can C idi. Polis tarafından teşhis edilen Can C hakkında ki suçlamaları kabul etmese de tutuklanmaktan kurtulamadı. Hakkında 7 ay ile 7 yıl kadar hapis istenen Can C. İse o görüntüler ile kurtuldu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı