SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ne Zaman Alınacak?

Kamu personel seçme sınavı sonrasında atama bekleyen öğretmenlere geçtiğimiz günler de müjdeyi veren milli eğitim bakanlığı 20 bin öğretmen ataması yapacağını ısrarla belirtti. fakat bu ısrarında ise 20 bin sayılı öğretmenin ne zaman atacağı hakkında herhangi bir tarih vermedi.

Ne Zaman Alınacak?
Bu haber Toprak Çınar tarafından 21 Şubat 2017 - 8:26 'de eklendi ve 452 kez görüntülendi.

Milli eğitim bakanlığı geçtiğimiz günler de 90 branştan 20 bin öğretmen atayacağını belirtti. Fakat yapılan açıklama da her hangi bir tarih yok iken aynı zaman da sadece sözlü sınav tarihi bulunmakta. Buna göre Milli Eğitim Bakanlığından gelen bir diğer açıklamaya göre olumsuz bir düşünce ve yargıya yer vermemek adına atanacak olan 20 bin öğretmenin atamalarının referandum sonrası yani 16 nisan sonrası atamalarının yapılacağını belirtti. ayrıca sadece bu gibi bir neden değil 15 Temmuz gibi bir gün de ülkemizin varlığına ve birliğine karşı yapılan darbe girişimin sorumlusu FETÖ terör örgütünün Milli Eğitim içerisinde yürütülen sorgulamalarının kesin olarak o tarihe kadar bir sonuca varması bekleniyor.
Bu ve bu gibi nedenler ile birlikte atanacak olan 90 bin öğretmen sayısının atamaları bu yıl nisan ayından sonra kesin olarak yapılacak. Henüz atamalar hakkında herhangi bir tarih kesin olarak verilmedi. Yine aynı zaman da atanan 20 bin öğretmenin ne zaman işbaşı yapacağı hakkında da henüz kesin bir bilgi Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından net olarak verilmedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı