SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Nerde Görsem Orada Vuracaktım

Dün gündeme gelen ve önceki yaşanan bu acı olayda herkesin bildiği gibi Beykoz da bir restoranda bir kişi müşterilerin gözü önünde kurşun yağmuruna tutulmuştu. İşte bu cinayetin faili olan şahıs yani Hüseyin Mert Saral polis ekiplerince tutuklanarak cezaevine götürüldü. Polis ekiplerine verdiği ilk ifadede ise Mert Saral kan donduran cümlelere yer verdi.

Nerde Görsem Orada Vuracaktım
Bu haber Toprak Çınar tarafından 01 Şubat 2017 - 14:56 'de eklendi ve 342 kez görüntülendi.

Beykoz Anadoluhisarın da bulunan restoranda Mehmet Ali Büyüksarıoğlunu kurşun yağmuruna tutarak vuran mert Saral ilk ifadesin de kan dondurdu. Mert Saral ifadesinde dikkat çeken detay ise İki düşmanında birini öldürdüm nerede görsem vuracaktım dedi. Babasının zanlısı ve hasmı olan Sedat Şahin isimli kişiye İsrihbarat topladığı gerekçesi ile vurduğu Büyüksarıoğlu ile birlikte Sedat Şahin için onları nerde görsem vuracaktım dedi. Ayrıca Mert Saral sedat şahin ile de hesabımız kapanmış değil ifadesine yer verdi. Ayrıca polis ekiplerinin seni kim azmettirdi sorusuna ise beni kimse azmettirmedi 2005 yılda bundan tam on iki yıl önce babamın öldürülmesi sonucu kendime iki büyük düşman seçtim dedi.

Polis ekiplerinden gelen ilk bilgiye göre ise olay yeri güvenlik kameraları incelendiğinde olay yerinde Mert Saral’ın öldürdüğü kişi olan Büyüksarıoğlu isimli şahsı tam olarak kırk dakika boyunca beklediği ortaya çıkıyor. Bu görüntülere göre Mert Saral bundan 12 yıl önce 31 Ocak 200 tarihinde babasının vurulduğu şekilde bir plan ile vurdu.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA