SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Nöbetçi Eczane Soygunu

İstanbul da gece yarısı bir anda nöbetçi bulunan eczane soygunu yaşandı. İstanbul Esenyurt da gerçekleşen bu eczane soygunu ise polis ekiplerini dahi hayret ettirdi.

Nöbetçi Eczane Soygunu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 10 Mart 2017 - 10:53 'de eklendi ve 242 kez görüntülendi.

Maskeli ve silahlı olarak eczaneye giren iki kişi burada eczane de bulunan para ve diğer değerli eşyaları almak istedi.
İstanbul Esenyurt da gece yarısı gerçekleşen bu olay herkesi şaşkına çevirdi. Gece yarısı nöbetçi olan eczaneye iki kişi eli silahlı ve maskeli olarak girdi. Bundan sonra ise kasa da bulunan bütün parayı ve değerli eşyaları istedi. Esenyurt Hürriyet Mahallesi Albatros sokak üzerinde meydana gelen olay da ise hırsızlar 650 TL gibi bir ile kayıplara karıştı. Gece yarısı saat 02:30 civarında gerçekleşen bu hırsızlık vakasında Hürriyet Mahallesi Albatros sokak üzerinde meydana gelirken eli silahlı ve yüzleri maskeli olan iki kişi önce eczaneye girdi burada gece nöbetçisi eczane görevlileri ellerinde silah olması sebebi ile korktu. Hırsızlar direk olarak sanki bir film seti gibi kasada bulunan para ve değerli bütün eşyaları alarak kayıplara karıştı.
İstanbul Esenyurt da gerçekleşen bu eczane soygunu ile dün gece Albatros sokak da polis ekipleri uzun süre çalışma yaptı. Eczane de olan Mustafa Yıldırım ise olayı şu şekilde anlattı. Saat 00:30 civarlarında eczane de tek başıma idim kapıdan içeri girdiler ve patayı istediler dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA