SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

O Gafa Yanıt Geldi

Başbakan Binali Yıldırım Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapmış olduğu gafa yanıt verdi. Kemal Kılıçdaroğlu yapmış olduğu konuşma da başbakan gafı yapınca bütün siyasi gözler ona dönerek yanıt vermeye başladı. 

O Gafa Yanıt Geldi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 07 Mart 2017 - 6:43 'de eklendi ve 367 kez görüntülendi.

Kemal Bey yeni sisten ile ilgili olarak bir açıklama yapar iken başbakan demiş acaba yeni sistemi hiç anlamış mı bir kez daha sormak gerekir dedi.Başbakan Binali Yıldırım A haber A tv ortak olarak yaptıkları canlı yayın da Başbakan ile Gündem programına konuk olarak  gündem hakkında sorulan soruları ve diğer maddeleri değerlendirdi. Avrupa da Türk siyasi adamlara yönelik olarak uygulana konuşma yasakları veya ambargoları hakkında bu tam bir fiyaskodur. Bunlar önce medeniyet sonra demokrasi sattıkları halde bu demokratik olmayan bir hareketi nasıl yapar anlamış değiliz neyse ki bu gibi sorunlar çözülmeye başladı. Bundan sonra devam edeceğini zannetmiyoruz ifadelerine yer verdi. Bir diğer konu olarak Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve yaptığı konuşmada ki gafı hatırlatılınca bu konu hakkında da açıklama yapan Başbakan Binali Yıldırım şu sözler kat etti.

Yıldırım bu tam bir fecaattir bu şekilde bir gaf nasıl yapılır acaba Kemal Bey yeni sistemi anlamadan mı itiraz ediyor anlamış değiliz ifadelerine yer verdi. Bu şekilde bir gafın açıklaması dahi yoktur Kemal Bey bu sistemi bir daha incelesin dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı