SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Öğrenci Felaketi Önledi

Samsun da yaşana olay da ortaokul öğrencisi felaketi önledi. Samsun da sahil kenarında patlamamış mühimmat olduğunu fark eden orta okul öğrencisi aslında bunu ilk başta tüpe benzetti.

Öğrenci Felaketi Önledi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 20 Şubat 2017 - 15:15 'de eklendi ve 366 kez görüntülendi.

Fakat hemen polis ekiplerine haber vermesi ile büyük bir facianın önüne geçmeyi başardı. Aslında onun tüpe benzettiği şey patlamamış bir mühimmattı.
Samsun’un Bafra İlçesin de meydana gelen bu olayda deniz kenarında patlamamış olarak bulunan mühimmat olay yerine gelen bomba imha ekipleri tarafından çevrede güvenlik önlemleri alınarak imha edildi. Edinilen bilgiye göre ise Bafra Fener mahallesine babası ile birlikte balık avlamak üzere gelen ortaokul yedinci sınıf öğrencisi olan Hakan Sivrioğlu deniz kenarında oyalanırken tüpe benzeyen bir cisim gördü. Bunu hemen babasına gösteren Hakan ve babası derhal jandarma ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri ise olay yerinde derhal geniş güvenlik önlemleri aldı. Bunun sonucunda yapılan incelemelere göre bunun bir bomba olduğuna karar veren jandarma ekipleri Samsun Emniyet Müdürlüğünden hemen bir bomba imha uzmanı istedi.
Samsun Emniyet müdürlüğü tarafından olay yerine gönderilen bomba imha uzmanları olay yerine geldiklerinde tüpe benzeyen bu cismin bir patlamamış mühimmat olduğunu dile getirdi. Bunun üzerine bomba imha ekipleri derhal geniş bir güvenlik önlemi alarak fünye ile birlikte bu mühimmatı patlattı. Patlama sonucunda ise etrafa saçılan parçalar incelenmek üzere götürüldü.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı