SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

OKULDA 4 KİŞİYİ BIÇAKLADI

Adana’da gerçekleşen olayda, bir lisenin kantinini işleten şahısın 17 yaşında ki yeğeni, okul dışından yemek siparişinde bulunan 4 öğrenci ile kavga etmeye başladı. Kavga büyüdü ve 4 öğrenci de bıçaklandı. Bıçaklanma sonrası hastaneye kaldırılan yaralı öğrencilerden iki tanesinin durumu ağırken, diğer ikisinin ise durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

OKULDA 4 KİŞİYİ BIÇAKLADI
Bu haber Atakan Akgün tarafından 28 Şubat 2017 - 10:22 'de eklendi ve 865 kez görüntülendi.

Adana’da lisede kan donduran bir olay gerçekleşti. Lisede kantini işletenin 17 yaşında ki yeğeni, okul dışından siparişte bulunan 4 öğrenci ile kavga etmeye başladı. Kavga büyüdü ve 17 yaşında ki çalışan, 4 öğrenciyi de bıçakla yaraladı. Yaralı öğrenciler hastaneye kaldırılırken, ikisinin ağır olduğu öğrenildi. Diğer ikisi ise olaydan hafif yaralar ile kurtuldu.Gelen haberlere göre olay Adana’nın Yüreğir ilçesine bağlı Atakent Mahallesi’nde gerçekleşti. İlçenin Anadolu Lisesi’nde okumakta olan A.A.(17), M.A.(18), A.Ö.(17) ve B.B.(18) dün öğle sıralarında acıktı ve kantinden okul dışına yemek siparişinde bulundular. Öğrencilere okulun dışına yemek geldiğini gören kantin işletmecisi Necati O.’nun yanında çalışmakta olan yeğeni O.O.(17), ”Burada kantin varken neden dışarıdan yemek yiyorsunuz?” diye öğrencilere sinirlendi.

4 ÖĞRENCİDEN 2’Sİ HENÜZ CİDDİYETİNİ KORUYOR
Yaşanan gelişmeler sonrasında öğrenciler ile kantincinin yeğeni arasında tartışma meydana geldi. Tartışma büyüdükçe kavgaya dönüştü ve kantincinin çırağı O.O. büfeye giderek bıçak aldı ve öğrencilere saldırmaya başladı. Bıçakla saldırdığı öğrencilerden A.A. A.Ö B.B ve M.A yaralandı. Yaralanan öğrenciler hastaneye kaldırıldı. Olay sonrası 4 lise öğrencisinden A.A. ile A.Ö’nün durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Diğer iki öğrenci B.B. ve M.A. ise ayakta tedavi görüp taburcu edildiler.KANTİNCİNİN YEĞENİ GÖZALTINA ALINDI
Bıçaklama sonrası olayı gerçekleştiren ve kantincinin yeğeni olan O.O polisler tarafından gözaltına alındı. Yaşının ufak olmasından dolayı çocuk şube müdürlüğüne götürülen çocuk zanlı, adliyeye sevk edildi. Polis, olayla ilgili soruşturmaya devam ederken, taburcu edilen iki lise öğrenciden de ifade aldı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı