SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Öldürdüğü Komşu Çocuğunun Babası Çıktı

Bursa da yaşana cinayet davasında istene DNA testi ile birlikte şaşırtan gerçekler ortaya çıktı.  N.A yaptığı iddianame de 3 kız çocuğundan sonra doğan ve henüz 3 yaşında olan oğluna DNA testi istedi.

Öldürdüğü Komşu Çocuğunun Babası Çıktı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 03 Mart 2017 - 11:22 'de eklendi ve 334 kez görüntülendi.

Yapılan DNA testinde ise oğlanın N.A isimli kişinin öldürdüğü komşusunun büyük bir yüzdelik değer ile oğlunun babası olduğu ortaya çıktı.Bursa da yaşana cinayet davasında sanık olarak tutuklu olan 32 N.A isimli kadın dört çocuk annesi olarak mahkemede bir istek de bulundu ve tüm bu olanları anlattı.  N.A isimli kadın üç yıldır komşusu ile ilişki yaşadığını fakat artık onu bırakması gerektiğini defalarca söylediğini belirtti. buna göre N.A aynı zaman da üç çocuğundan sonra bir diğer çocuğu olan oğlunun da onun çocuğu olabileceğini iddia ederek DNA testi istedi. Yapılan DNA testinden sonra ise ortaya çıkanlar oğlunun babasının öldürdüğü komşusu olduğunu destekledi. N.A ifadesin de belirttiği bu cümleleri mahkeme dosyasına koyarken aynı zaman da komşusunun onun peşini bırakması için yazdığı iki sayfalık mektubu da delil olarak dosya içine koydu.

N.A’nın dosya içine koyduğu mektup da ise evet kabul ediyorum ben sana geldim. Fakat benim kadar sende suçlusun. Beni ya sev ya öldür ifadelerinin yanı sıra beni en değerli olan çocuklarımla tehdit etme. Beni ya öldür ya sev ifadeleri yer alıyordu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı