SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

On İki Can O Yurtta Böyle Gitmiş

29 Kasım 2016 tarihinde Adana’nın Aladağ ilçesinde meydan gelen yurt yangının da 11 öğrenci ve bir sivil kişinin olmak üzere toplam 12 hayatını kaybetmişti. Olay yerinde o günden bu güne kadar yapılan araştırmalar ve çalışmalar halen devam ederken bu yangın olayından yeni bir haber geldi.

On İki Can O Yurtta Böyle Gitmiş
Bu haber Toprak Çınar tarafından 26 Ocak 2017 - 8:30 'de eklendi ve 329 kez görüntülendi.

Olayda Cumhuriyet Başsavcılığının talep ettiği kesin bilirkişi raporu o günden bu yana hazırlanırken Adli Tıptan beklenen bu rapor geldi. Dosyaya koyulan raporda ise bu acı verici olayda 3 kişinin asli 4 kişinin ise tali kusurlu olduğu belirtildi.
4 Aralık tarihinde tutuklanan bu toplam yedi şüphelinin avukatları Asli Sulh ve Ceza mahkemesine hazırlanmış olan bilirkişi raporuna göstererek tahliye talebinde bulundu. Mahkeme ise taliye talebinde sadece tali kusurlu olarak gösterilen bu dört kişiyi tutuksuz yargılanmak üzere tahliye etti.

Verilen raporda asli kusurlu olarak görülen ve elem verici yangın esnasında kendi kızının da hayatını kaybettiği yurt müdürü ise Adli tıp raporu ile asli kusurlu sayılan bu üç kişinin arasında yer alıyor. Yurt müdürü Cumali Genç’in yanı sıra yurt müdür yardımcısı İsmail Uğur ile birlikte Mahmut D. İse Adli Tıp raporunda asli kusurlu olarak görüldükleri sebebi ile avukatları tarafından yapılan tahliye talebi Asli Sulh Ceza Mahkemesi tarafından ret edilerek tutuklu yargılanmaları kararı alındı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA