SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Operasyonlar Devam Ediyor

Bu kez operasyonların bir diğer adresi olarak Malatya gösterildi. Türk silahlı Kuvvetleri ve emniyet güçleri dur durak bilmeden her gün bir yeni operasyona imza atmaya devam ediyor.

Operasyonlar Devam Ediyor
Bu haber Toprak Çınar tarafından 23 Şubat 2017 - 9:12 'de eklendi ve 370 kez görüntülendi.

Terör örgütü PKK/KCK operasyonlarına yönelik olarak yapılan operasyonlardan bir tanesi de Malatya da gerçekleşti. Bu operasyon kapsamın da ise çok sayıda tutuklu bulunmakda.
Malatya da terör örgütü PKK/KCK için operasyonlar yapıldı yapılan operasyonlar kapsamın da ise çok sayı da tutuklu bulunmakta. Eş zamanlı olarak aynı anda iki ilde yapılan operasyonlar kapsamın da ise Malatya ve İstanbul da gözaltına 28 kişiden sadece4 tutuklu bulunuyor. Alınan bilgilere göre ise Malatya Emniyet Müdürlüğü Terör ile mücadele şubesi ekiplerince terör örgütlerine yapılan operasyonlar kapsamın da terör örgütünün legal olarak yapılanması ve buna bağlı olarak ortaya çıkan Kanuna Hükmünde kararname ile birlikte kapatılan Çadır yardımlaşma derneğinde faaliyet gösteren 28 kişi tutuklandı. Eş zaman lı olarak yapılan operasyon kapsamın da ise İstnabul ve Malatya da 28 kişi tutuklandı.
Yapılan operasyonlar kapsamında gözaltına alınan kişiler önce emniyette sorguya alındıktan sonra Malatya 2. Sulh ceza mahkemesine sevk edildi. Burada yapılan işlemler sonrasın da yapılan eş zamanlı operasyonlar ile gözaltına 28 kişiden 24 kişi adli kontrol şartı ile dışarı çıkarıldı ya da serbest bırakıldı. Diğer 4 kişi ise tutuklu olarak yargılanacak.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA