SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Pala İle Tehdit Etmiş

Bir Çete olmak suçu ile tutuklana palalı Sabri olarak bilinen Sabri Çelebi ve iki adamı tarfından darp edilen Libya’lı iş adamı verdiği ifadesinde kan donduran cümleler kurdu. 

Pala İle Tehdit Etmiş
Bu haber Toprak Çınar tarafından 04 Mart 2017 - 8:29 'de eklendi ve 294 kez görüntülendi.

Libyalı iş adamı beni kaçırdılar silah zoru ile yaptılar ve kaçırdıkları anda gezi eylemlerinde ki palalı video görüntülerini göstererek tehdit ettiler dedi.İstanbul da yaşanan dört yıl önce ki gezi parkında eylemlerinde eylemcilere pala ile saldıran ve bu esnada bir kadına tekme tokat dalan palalı Sabri Çelebi ve iki adamı birden tutuklandı. Tutuklanma sebepleri ise tehdit etmek olarak bilinen Sabri çelebi ve iki adamı ile ilgili olarak yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Palalı Sabri Çelebi ve iki adamının tehdit ettikleri 34 yaşında ki Libyalı iş adamı Ahmad o verdiği ifade de kan dondurdu.  Libya da bulunan işlerini İstanbul’dan takip eden Libyalı iş adamı Sabri’nin Ortaköy de bulunan gece kulübüne bir yıldır gidiyorum. Orada tanışarak arkadaş olduk. Bir yıl sonra Sabri yurt dışından Cadillac Escalade marka bir araç getirmemi istedi.

Ben de Dubai de bulunan bir arkadaşıma aracı sordum o da araştırarak 110 bin dolar tutacağını söyledi. Ben de bunu Sabri’ye ilettim oda getir ben vereceğim dedi. aracı getirdim ama Sabri paramı vermedi ben de paramı isteyince beni Palalı video görüntüleri ile tehdit etti dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı