SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

PKK’ya Ait Sığınakta Cesetler Bulunduğu Açıklandı

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Bitlis ile Mardin ili içerisinde 14 tane teröristin etkisiz bir duruma getirildiğini, Bingöl ili içerisinde ise örgüt tarafından infaz edildiği tahmin edilen 2 tane terörist cesedi bulunmuş olduğunu açıkladı.

PKK’ya Ait Sığınakta Cesetler Bulunduğu Açıklandı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 26 Şubat 2017 - 17:30 'de eklendi ve 300 kez görüntülendi.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Bitlis ile Mardin ili içerisinde 14 tane teröristin etkisiz bir duruma getirildiğini, Bingöl ili içerisinde ise örgüt tarafından infaz edildiği tahmin edilen 2 tane terörist cesedi bulunmuş olduğunu açıkladı.Genelkurmay Başkanlığına ait internet sitesi üzerinde ”yurt içi yaşanan olaylar”a yönelik bir bilgi verildi. Buna göre ise, Irak’ın kuzeyinde yer alan Kandil bölgesi içerisinde bölücü terör örgütünün mensuplarına ait barınma alanları içinde 23 Şubat tarihinde bir hava harekatı icra edildi. Harekat sonucunda 10 tane bölücü terör örgütünün mensubu ise öldürüldü.

Bitlis ilinin merkezinde süren operasyonda, 10 tne terörist ölü, bir tane terörist ise sağ bir şekilde ele geçirildi. Operasyon kapsamında, 8 tane piyade tüfeği, bir tane keskin nişancı tüfeği, bir tane makineli tüfek ve de 4 tane el bombasına ise el konuldu.

Bingöl ilinin Kiğı ilçesi içerisinde güvenlik güçlerinin tarafından icra edilen arazi araması kapsamında yaşam alanı şeklinde kullanılan bir sığınak tespit edildi. Sığınak içerisinde teröristler tarafından infaz edildiği belirlenmiş olan 2 tane teröristin cesetleri bulundu. Sığınak içerisinde ayrıca muhtelif gıda ve de yaşam malzemeleri ele geçirildi.Mardin ilinin Nusaybin ilçesi içerisinde icra edilmiş olan operasyonda 3 tane terörist öldürüldü, 1 tane piyade tüfeği ile birlikte 1 tane araç telsizi ve de çok fazla sayıda yaşam malzemesi ise ele geçirildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA