SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

PKK’ya Yapılan Operasyon ile 19 Sığınakta Çok Sayıda Malzeme Ele Geçirildi

Güvenlik güçleri Tunceli’de gerçekleştirdiği operasyon ile terör örgütüne ait 19 sığınağı tespit ederek, içerisinde bulunduğu çeşitli malzemelere de el koydu.

PKK’ya Yapılan Operasyon ile 19 Sığınakta Çok Sayıda Malzeme Ele Geçirildi
Bu haber Atakan Akgün tarafından 23 Ocak 2017 - 10:47 'de eklendi ve 276 kez görüntülendi.

Türk Silahlı Kuvvetleri son zamanlarda terör örgütlerine karşı yapılan operasyonunu artırdı. Henüz yeni gelen bilgilere göre Tunceli Valili açıklama yaptı ve terör örgütlerine karşı yapılan operasyonda bazı sığınaklar tespit edilirken aynı zamanda birçok malzeme de ele geçirildi.PKK’ya AİT 19 SIĞINAKTA ÇOK SAYIDA MALZEME ELE GEÇİRİLDİ
Güvenlik güçlerinin terör örgütlerini etkisiz hale getirme ve teröristlere ait yerleşim yeri ile sığınaklara karşı düzenlediği operasyon ile merkeze bağlı Bali Deresi mevkinde bulunan 19 sığınakta birçok malzeme ele geçirildi. Operasyona ait yapılan açıklama şu şekilde:

”Terör örgütüne yapılan operasyonda teröristlere ait 19 sığınak tespit edilmiş olup, bahse konu sığınaklarda 1 el bombası, 2 kaleşnikof şarjörü, 4 cep telefonu, 60 litre benzin, 4 adet akü, 9 küçük tüp, 1 dürbün, 1 güneş paneli, 2 telsiz, 2 top elektrik kablosu, 500 euro para, çok sayıda örgütsel döküman, muhtelif giyecek malzemesi ve yaşamsal malzeme ele geçirilmiştir.”SIĞINAKLARDA BULUNAN MALZEMELER İMHA EDİLDİ
Terör örgütüne ait sığınıklarda ele geçirilen dokümanlar Cumhuriyet Başsavcılığı talimatı ile incelemeye alınırken, diğer tüm malzemeler olay yerinde imha edildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA