SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Rakka’da Gidip Gelme Var

Amerika Birleşik Devletleri Yeni devlet başkanı Donald Trump ve ekibinin göreve başlaması ile birlikte birçok yönde uluslararası kararlar almaya başladı.

Rakka’da Gidip Gelme Var
Bu haber Toprak Çınar tarafından 26 Şubat 2017 - 11:40 'de eklendi ve 336 kez görüntülendi.

Hatta bunlardan en önemlisi Donald Trump yönetiminin ülkeye gelen mülteciler hakkında aldığı karar olarak bilinmekte. Fakat Suriye de altı yıldır süren iç savaş ve DEAŞ terör örgütünün el koyma harekatlarına ortak bir operasyon olarak yapılacak olan RAKKA operasyonu ile ilgili olarak aldığı karar ise tam isabet bir karar olarak dünya da yankı buldu.
Her ne kadar CIA yeni başkanı Mike Pompei gibi bir ismin Türkiye Ziyaretinde ve buna bağlı olarak Suriye de yapılacak terör örgütü DEAŞ bitirmeye yönelik operasyonların bir devamı olacak. RAKKA operasyonu kapsamın da elinden geleni yapacaklarını söylemesine rağmen, bu günler de Amerika Birleşik Devletleri yine RAKKA için bir başka çıkar yolu aramaya başladı. Elde edilen bilgilere göre ise Donald Trump ve ekibine sürekli olarak RAKKA da yapılacak operasyon dışında birçok alternatif nokta gösteren belgelerinde sunulduğu yönünde.
Donald Trump yönetimi ise Suriye de yapılması planlanan ve destek vereceğini ifade ettiği RAKKA operasyonu ile alakalı olarak orada bir terör örgütü olmasına rağmen onlarda bir insan diyerek ve alternatifler doğrultusunda ilerlemek ya da ilerlememek konusun da gidip Gelmeye başladığını son günlerde yapmış oldu açıklamalar ile ortaya koydu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı