SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Recep Akdağ: Kılıçdaroğlu’nun Gafı Felaket!

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, referandum çalışmaları için Erzurum’a geldi.

Recep Akdağ: Kılıçdaroğlu’nun Gafı Felaket!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 08 Mart 2017 - 21:41 'de eklendi ve 380 kez görüntülendi.

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, referandum çalışmaları için Erzurum’a geldi.



Tarifeli uçakla Erzurum Havalimanına gelen Bakan Recep Akdağ’ı, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Çelik, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı ve protokol karşıladı. Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Bakan Recep Akdağ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında sert eleştirilerde bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Anayasa değişikliği referandumu öncesi Kılıçdaroğlu’nun getirilmesi planlanan Cumhurbaşkanlığı sistemini bilmeyişini felaket olarak bildirdi.

Kılıçdaroğlu’nun getirilmesi düşünülen Cumhurbaşkanlığı sisteminde Başbakanlık makamının da olduğunu zannettiği açıklama hakkında konuşan Bakan Akdağ, Kılıçdaroğlu’nu sert bir şekilde eleştirdi. Bakan Akdağ, referanduma giderken Türk siyaseti açısından Kılıçdaroğlu’nun böyle açıklamada bulunmasını ‘bir felaket, fecaat’ olarak niteledi.



Bakan Akdağ, Türkiye’nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde geleceğe emin adımlarla yürüdüğünü ifade ederek, “Rabbimizin izni ile güçlü, refah içerisinde, milletin huzur içinde yaşadığı bir Türkiye, her geçen gün daha da kuvvetleniyor.” diye konuştu.Kaynak: Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İspir’de coşkuyla karşılandı

Öte yandan Almanya ile Türkiye arasında krize neden olan Almanya’da iptal edilen referandum toplantıları hakkında da açıklamalar yapan Bakan Akdağ, Almanya’nın bu tutum ve davranışlarını “medeni bir ülkenin davranışına asla sığmıyor” ifadelerini kullandı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı