SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Recep Akdağ’dan Avrupa’ya Tepki!

Sağlık Bakanı Recep Akdağ katıldığı TV programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Recep Akdağ’dan Avrupa’ya Tepki!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 27 Mart 2017 - 17:01 'de eklendi ve 629 kez görüntülendi.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ katıldığı TV programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.Akdağ; bakanların engellenmesi, silah ambargosu ve PKK yandaşlarının yürüyüşlerine izin verilmesi gibi Avrupa ülkeleriyle yaşanan krizlere değindi. Bazı Avrupa ülkelerinin referandum sonuçlarını etkilemek istediğini ve hayır çıkması için çalıştığını savunan Akdağ, şunları kaydetti:

“Miting yaptırmıyorlar, kapalı salon toplantısı yaptırmıyorlar. Bence şunu yapmaya çalışıyorlar, yurtdışında ciddi bir oy potansiyeli var. Katılımı düşürmeye çalışarak referanduma müdahil olmaya çalışıyorlar. Bu Avrupa’nın bir insanlık mirasını reddetmeye çalışmasıdır. Avrupa’daki bazı ülkeler çok uzun zamandan beri PKK’yı koruyor. En son olarak FETÖ’ye de sahip çıktılar.

16 Nisan bir milat olacak. Evet çıktıktan sonra bu ülkeler Türkiye ile ilişkileri düzeltmeye çalışacak. Avrupa bu insanlık medeniyetini kendi insanlarına uygulama konusunda çok hassas ama başka ülkelere uygulama konusunda sınıfta kalıyor. Avrupa bu utancı tarih boyunca yaşayacak. Bunun için özür dileyecekler. Cumhurbaşkanı Nazi benzetmesini yapınca utanıyorlar, aynı şekilde yine utanacaklar.” sözlerinde bulunduReferandum çalışmalarına da değinen Akdağ, kararsızların oranının azaldığını düşündüğünü belirtti. Referandum kampanyası üzerinden CHP’yi de eleştiren Akdağ, “Kılıçdaroğlu ve arkadaşları yabancı bir reklamcı tuttular. Yalanlar üzerine bir reklam kampanyası güdüyorlar. Onlar bir yalan atarlarsa ikinci gün çürütüyoruz. Tüm gücün bir kişinin eline geçeceği baştan sona bir yalan. Bir insan bu kadar cahil olamaz, kasıtlı yapılıyor” diye konuştu.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı