SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Reina Canisinin Vasiyeti

İstanbul’un gözde mekanlarından biri olan Reina da yılbaşı gecesi büyük bir katliam gerçekleştiren DEAŞ terör örgütü mensubu Abdülkadir Masharipov tutuklanarak Silivri cezaevine knouldu. Abdulkadir Masharipov 27 Aralık tarihinde bir video çekerek nasihatte bulunduğu oğluna video da ne söylediği merak ediliyordu.

Reina Canisinin Vasiyeti
Bu haber Toprak Çınar tarafından 12 Şubat 2017 - 15:30 'de eklendi ve 392 kez görüntülendi.

Reina da yılbaşı akşamı 39 kişinin ölümüne sebep olan ve 4 dil bilip üniversite mezunu olan DEAŞ terör örgütü mensubu Abdulkadir Masharipov yakalanarak Silivri cezaevine konuldu. Uzun süren bir çalışma ve temkinli takip edilişle bulunan terör örgütü mensubu Abulkadir Masharipov 27 Aralık tarihinde bir video çekerek oğluna vasiyette bulundu. İstanbul Ortaköy de bulunan Reina eğlence merkezin de yaşanan acı vakanın sorumlusu Masharipov yakalandıktan sonra İstanbul Ağır Ceza Hakimliği Terör Suçları Cumhuriyet Başsavcısı Gökalp Kökçü’nün ifadesini aşmasında her şeyi itiraf etti. Abdulkadir Masharipov emri nerden aldığını ve nasıl uyguladığını direkt olarak anlattı. DEAŞ terör örgütü mensubu olduğunu emri yılbaşı gecesi canlı bomba olmak üzere aldığını aslında taksimde yapacağını fakat çok sayıda güvenlik önlemi olduğu için oradan geri döndüğünün ve Reina eğlence merkezine geldiğini açıkladı.

İfadesi alındıktan sonra büyük bir detay ortaya çıkan Abdulkadir Masharipov bir video kaydı ile birlikte oğluna nasihatte bulunmuş. İşte o video kaydında oğluna ileride canlı bomba olmasını vasiyet etmeyi de unutmamış. Kendisi gibi olarak özgürlüğe hizmet etmeyi vasiyet etmiş.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı