SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Resmen Cinayet ‘Yarışı’ Bu

Otoyollar da yapılan yarışlar bir kişiyi daha kurban verirken. Artık yetkililer tarafından bu gibi insanlara dur denmeli. Otoyol da yarış yaraprken öldürüp kaçtılar. Yarış yapan iki araçtan biri Ender Albayrak isimli şahsın kullandığı ve içinde eşi Sevinç Albayrak’ın da bulunduğu otomobile çarptı ve kaçtı. Kazay sebep olan otomobil içinde bulunan üç kişi ise yaya olarak kaçmaya devam etti.

Resmen Cinayet ‘Yarışı’ Bu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 19 Şubat 2017 - 21:00 'de eklendi ve 346 kez görüntülendi.

Bunların yaptığı resmen bir trafik magandalığı bu sefer de yine bir şov merakı yüzünden hayatını kaybeden insanlar oldu. Tekirdağ da meydana gelen kaza da Çerkezköy Çorlu karayolu üzerinde yarış yapan iki araçtan biri yine aynı yol güzergahı üzerinde yolculuk yapan Ender Albayrak ve Sevinç Albayrak çiftini birbirinde ayırdı. Ender Albayrak’ın kullandığı araca çarpan yarış yapan bir diğer araç çarpmanın etkisi ile birlikte iki araçta yuvarlanarak yoldan çıktı. En sonun da durabilen araçlar ise alev topuna dönerek yanmaya başladı. Kazaya sebep olan diğer araçta bulunan üç kişi aracı terk ederek yaya bir şekilde kaçamaya devam etti. olay yerinde bulunan ve kazayı gören sürücüler ise yanan araçta bulunan Sevinç Albayrak’ı yaralı olarak kurtardu.

Artık bu trafik magandalarına dur denmesi gerekiyor ve bunlara kim dur diyecek. Hemen kaçan kişilerin peşine düşen polis ve jandarma ekipleri dün üç kişiyi gözaltına alarak ifade için sorguya aldı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı