SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Akaryakıt istasyonunda korkutan yangın

Ankara da gece saatlerinde panik dolu anlar yaşandı. Türkiye’nin başkenti Ankara da panik dolu anlar patlama şüphesi ile yaşandı.

Akaryakıt istasyonunda korkutan yangın
Bu haber Toprak Çınar tarafından 05 Şubat 2017 - 18:38 'de eklendi ve 451 kez görüntülendi.

Ankara Gölbaşı mevkiinde gece yarışı polis ve itfaiye ekipleri panik dolu anlar yaşadı. Bir benzin istasyonundan gelen bu ihbar Ankara’yı resmen ayağa kaldırdı. Benzin istasyonun da çıkan yangın ihbarı itfaiye ve polis ekiplerini hareket geçirdi. Buna bağlı olarak Ankara Gölbaşı mevkisin de hareketli dakikalar yaşandı.Gece yarısı Akaryakıt istasyonun da henüz nedeni belirlenemeyen bir yangın üzerine itfaiye ve polis ekipleri hatta sağlık ekipleri dahi harekete geçti. Olay yerinden edinilen ilk bilgilere göre yangının nedeni henüz bilinmiyor olsa da olay yerine gelen itfaiye ekipleri çok büyük bir faciayı önlemek için adeta bir arı gibi hızla çalıştı. Gece yarısı akaryakıt istasyonun da park halinde bulunan bir benzin tankerin de henüz nedeni belli olmayan bir şekilde yangın çıktı. Bunun üzerine istansyon görevlileri her ne kadar yangın tüpü ile müdahale etmeye çalışsa da hemen itfaiye ekiplerine haber verdi.

Gölbaşı itfaiye ekipleri hemen istasyona gelerek yangına müdahale etmeye çalıştılar hızlı bir çalışma ve hızlı bir mücadele ile birlikte yangın kontrol altına alınıp daha büyük bir vaka ortaya çıkmadan söndürüldü. Olay yerine gelen polis ekipleri ise uzun bir çalışma yapmasına rağmen henüz yangının çıkış sebebi ile ilgili olarak bir açıklama yapmadı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı