SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Robot Asker Çok Yakın

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü yaptığı açıklamalar ile birlikte sanki adete bir televizyon bilim kurgu filmini anlattı.

Robot Asker Çok Yakın
Bu haber Toprak Çınar tarafından 16 Şubat 2017 - 12:30 'de eklendi ve 1.235 kez görüntülendi.

Faruk Özlü yaptığı konuşma da en çok dikkat çeken kısım artık robot asker dönemi yaklaşıyor herkes dikkatli olsun dedi. Bakan Faruk Özlü çok uzun sürmez bilim ve teknoloji de gerçekleşen gelişmeler artık bundan sonra robot asker dönemini getiriyor dedi.
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü öyle bir açıklama yaptı ki herkes nerede ise en dikkatli şekilde onu dinledi. Faruk Özlü bilim ve sanayi de gerçekleşen ve son yıllarda bir adım değil tek sefer üç beş adım ileri giden gelişmeleri değerlendirdi. Bu şekilde tek sefer de iki üç adım ileri gidersek artık ve pek yakında savunma da dahi insan kullanılmayacak hale geleceğiz dedi. buna bağlı olarak nerede işse robot asker dönemi çok yakındır ifadelerini kullandı. Faruk Özlü pek yakında ifade etmek gerekirse yaşanan asker sıkıntısı ve buna bağlı olarak artık insanların savaşlarda yakınlarını kaybetmek istememesi üzerine gelişen teknoloji robot askerleri pek yakında hayatımıza sokacak dedi.
Bakan Faruk Özlü en çok dikkat çeken robot asker açıklamasında sakın bu dediklerimi hafife almayın bakın bunda nerede ise çok az bir zaman önce hayatımız da cep telefonu diye bir olgu yoktu. Fakat kısa sürede elimize geçti dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı