SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Rüşvet Ve Tapu

İstanbul Arnavutköy Tapu ve kadastro müdürlüğüne yapılan operasyonlar kapsamın da çok sayıda kişi göz altına alındı. Buna göre 15 kişi kamu görevlisi olmak şartı ile birlikte toplam da 46 kişi gözaltına alındı.

Rüşvet Ve Tapu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 21 Şubat 2017 - 8:23 'de eklendi ve 566 kez görüntülendi.

Tapu ve kadastro dairesinde yolsuzluk ve usulsüzlük olduğu iddiaları olduğu niteliğinde yapılan operasyonların sonucu ise netleşti.
İstanbul Arnavutköy Tapu ve Kadastro dairesine polis ekipleri tarafından yapılan operasyonlar devam ederken bu operasyonlar kapsamın da ise 15 kamu görevlisi olmak şartı ile toplam da 46 kişi gözaltına alındı. Buna bağlı olarak ise Arnavutköy Tapu ve Kadastro dairesinde yolsuzluk ve usulsüzlük yapıldığı iddiaları ise kesin olarak bir sonuca vardı. 1 müdür ve 2 müdür yardımcısının yanı sıra avukatında bulunduğu kamu görevlilerinin sayısı 15 iken bunun ile beraber toplam 46 kişi gözaltına alındı ve halen bu süreç devam etmekte. Kanal İstanbul ve 3. Havalimanı inşaatından bu yana büyük bir satış yapmaya başlayan ve 200 bin gibi bir sayıdan fazla tapulu mülkün satışında bir anda yüksek derece satış oranlarının yaşanması şüphe uyandırdı. Bu kapsam da Arnavutköy Tapu ve kadastro müdürlüğüne operasyon başlatıldı.
Bu operasyon kapsamında ise ortaya çıkan bilanço ise 1 müdür ve müdür yardımcısı olmak üzere ayrıca bir avukat ile beraber 15 kamu görevlisi ve toplamda 46 kişi gözaltına alındı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı