SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Rüya Dizisi Alaz Kimdir? Ulaş Tuna Astepe Kimdir Biyografisi?

Rüya Dizisi Alaz Kimdir? Ulaş Tuna Astepe Kimdir Biyografisi?
Bu haber Ahmet Yaman tarafından 05 Temmuz 2017 - 16:33 'de eklendi ve 2.933 kez görüntülendi.

Yapımcılığını Gold Film‘in yaptığı, senaryosunu Funda Alp‘in kaleme aldığı, başrollerini ise Ceyhun Mengiroğlu, Hazal Filiz Küçükköse, Ulaş Tuna Astepe ve Özge Özder gibi isimlerin paylaştığı ”Rüya” dizisi yakında Show TV ekranlarında başlayacak. Henüz hangi gün başlayacağı ve hangi saatte yayınlanacağı kesinleşmeyen dizi hakkında detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Oyuncu kadrosunda yer alan Ulaş Tuna Astepe, yeni dizide Alaz karakterine can verecek.

Ulaş Tuna Astepe (Alaz) Kimdir?
Başarılı oyuncu Astepe 1 Ocak 1988 tarihinde Kocaeli‘de Dünyaya gözlerini açmıştır. Ortaöğretimini İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamlayan Astepe, liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini ise Mimar Sinan Devlet Konservatuvaru Tiyatro Bölümü‘nde tamamlamıştır. 2008 senesinde ”Osmanlı Cumhuriyeti” isimli filmde kostüm asistanlığı yapan Astepe, ilk profesyonel çalışmasını ”Karadayı” isimli dizide rol alarak yapmıştır. 189 cm. boyunda ve 80 kiloda olan yakışıklı oyuncu fiziği ile de dikkat çekmektedir. Sevgilisi ise Öykü Karayel’dir.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı