SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Sahte Memura Dikkat

Sağlık bakanlığı dün yaptığı açıklama ile birlikte Türkiye Üzerinde ne kadar kirli oyunların oynandığını bir kez daha gösterecek bir bilgi açıkladı. Sağlık bakanlığın da uzman yardımcısı olarak çalışan Ayşe S. İsimli şahsın açığa alındığını duyurdu.

Sahte Memura Dikkat
Bu haber Toprak Çınar tarafından 02 Şubat 2017 - 13:53 'de eklendi ve 370 kez görüntülendi.

Gelen açıklama ise gerçekte kan dondurucu cinsten oldu. 2015 yılında kamu personel seçme sınavına giren Ayşe S. İsimli vatandaşın belgede sahtecilik yaptığı ortaya çıktı. Derhal tutuklanan Ayşe S. Gözaltında verdiği ifade kan dondurucu ve durgunluk veren cinsten.
Sağlık Bakanlığında çalışan bir kişinin yaptığı ihbar üzerine ortaya çıkan bu olay da Ayşe S. İsimli vatandaşın tanımadığım birinin üzerine ortaya çıktı yoksa asla bulunamazdı, 2015 yılın Kamu personel Seçme Sınavı (KPSS) sınavına girdim. Aynı zamanda yine bu yıl yabancı Dil sınavına da girerek artık bir işe başvurmam gerekiyordu dedi. Fakat sınavlardan (KPSS) ve (YDS) sınavlarından istediğim puanı alamadım bunun üzerine çıkardığım sınav sonuç belgelerimde bir oynama yaptım dedi.
Evimde bulunan bilgisayarda kullandığım bir program olan Photoshop yardımı ile 51 olan KPSS puanımı 90 küsürlere tam olarak 97.8 puana çıkardım. Yan-bancı dil sınavı puanımı ise 55 puandan 93 oalrak yaptım sonrasında ise hazırladığım bu sonuç belgesini yakında bulunan bir internet kafeye giderek çıkardım dedi.
Ayşe S. İsimli bu vatandaş sonra mülakata gelerek bu belgeler ile göreve başladığını açıkladı. Fakat Ayşe S. İsimli kişinin FETÖ üyesi olmaktan da araştırılacağı ortaya çıktı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA