SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

SERİ KATİL’İN CEZASI BELLİ OLDU!

Seri katil Atalay Filiz, yakın arkadaşı ile sevgilisini öldürmek suçlaması nedeni ile, yargılandığı dava neticesinde 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına uygun görüldü.

SERİ KATİL’İN CEZASI BELLİ OLDU!
Bu haber Atakan Akgün tarafından 09 Mart 2017 - 14:24 'de eklendi ve 661 kez görüntülendi.

Tüm Türkiye’nin tanıdığı seri katil Atalay Filiz’in cezası belli oldu. Sevgilisini ve yakın arkadaşını öldürmek suçlaması ile yargılanan Filiz, 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına uygun görüldü.4 yıl önce Ankara’da işlenen 2 cinayet sonrasında şüpheli hakim karşısına çıkmıştı. Ankara Batı 1. Ağır Ceza Mahkemesi, Atalay Filiz’in Ankara’da Göktuğ Demirarslan’ı ve kız arkadaşı olan Elena Radchikova’yı ”tasarlayarak öldürdüğü” gerekçesine dayanarak 2 kez ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırıldı.

İddianemeye göre seri katil Filiz’in, Demirarslan ve Radchikova’yı tasarlayarak öldürmek suçundan iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapsi isteniyordu.İSTANBUL’DA DA CİNAYETİ VARDI
Seri katil Filiz, Tuzla Yalıboyu Caddesi, Postane Mahallesi’nde oturan tarih öğretmeni ve 2 çocuk annesi Fatma Kayıkçı’nın da ölümünden sorumlu tutuldu. Kayıkçı’nın ölümünden sonra seri katil, açılan soruşturma neticesinde tutuklanmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA