SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

SERİ KATİL’İN CEZASI BELLİ OLDU!

Seri katil Atalay Filiz, yakın arkadaşı ile sevgilisini öldürmek suçlaması nedeni ile, yargılandığı dava neticesinde 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına uygun görüldü.

SERİ KATİL’İN CEZASI BELLİ OLDU!
Bu haber Atakan Akgün tarafından 09 Mart 2017 - 14:24 'de eklendi ve 758 kez görüntülendi.

Tüm Türkiye’nin tanıdığı seri katil Atalay Filiz’in cezası belli oldu. Sevgilisini ve yakın arkadaşını öldürmek suçlaması ile yargılanan Filiz, 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına uygun görüldü.4 yıl önce Ankara’da işlenen 2 cinayet sonrasında şüpheli hakim karşısına çıkmıştı. Ankara Batı 1. Ağır Ceza Mahkemesi, Atalay Filiz’in Ankara’da Göktuğ Demirarslan’ı ve kız arkadaşı olan Elena Radchikova’yı ”tasarlayarak öldürdüğü” gerekçesine dayanarak 2 kez ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırıldı.

İddianemeye göre seri katil Filiz’in, Demirarslan ve Radchikova’yı tasarlayarak öldürmek suçundan iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapsi isteniyordu.İSTANBUL’DA DA CİNAYETİ VARDI
Seri katil Filiz, Tuzla Yalıboyu Caddesi, Postane Mahallesi’nde oturan tarih öğretmeni ve 2 çocuk annesi Fatma Kayıkçı’nın da ölümünden sorumlu tutuldu. Kayıkçı’nın ölümünden sonra seri katil, açılan soruşturma neticesinde tutuklanmıştı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı