SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Şimşek Gayelerini Açıkladı

Başbakan Yardımcısı Şimşek öyle bir açıklama yaptı ki tüm ülke nerede ise bunu takdir etti.

Şimşek Gayelerini Açıkladı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 04 Mart 2017 - 8:34 'de eklendi ve 230 kez görüntülendi.

Başbakan Yardımcısı Şimeşk Gayemiz Tüm Türkiye’nin olan güzellikleri kucaklamak ve bunları göz önüne çıkarmaktır bunu yapmak için ise önce terörü ülkemizden silmemiz gerekir ifadelerini kullandı.  Türkiye’nin bütün zenginliklerini ortaya çıkaracağız asıl gayemiz budur diyen Başbakan Yardımcısı aynı zamanda referandum ve anayasa değişikliği ile alakalı olarak da açıklama yaptı.Başbakan Yardımcısı Şimşek aynı zaman da Türkiye’nin her neresinde olursa olsun asla ve asla terör örgütlerine meydan bırakmayacağız. Onları Türkiye’den el etek çekene kadar kesinlikle rahat bırakmadan bunların üzerine yapılacak operasyonlar ve bitirme harekatları ile içimizden ve dışımızdan temizleyerek artık Türkiye devletinin ilelebet güçlenmesi yönünde adımlar atacağız dedi.  Çünkü Terör demek zulüm geri kalmak işsizlik ve çukur siyaseti demektir.  Bunun tam zıttı olarak ise bizim gayemiz Türkiye’nin tüm zenginliğini kucaklamaktır ifadelerine yer verdi.  Şırnak’ta ki temasları kapsamın AK parti il başkanları le bir araya gelen Şimşek Bu ifadeler yer verirken aynı zamanda anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak da açıklama yaptı.

Sizlerden anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak yoğun bir çalışma bekliyorum. Bunun sonucunda ise 16 Nisan da alınacak oylar ile birlikte Türkiye Güçlü Bir Türkiye olma yolunda çok daha hızlı bir şekilde ilerleyecektir dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA