SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Şişli de Korkutan Yangın

İstanbul Şişli de korkutan yangın. Bu gece saatlerinde meydan gelen yangın Şişli belediye ekiplerini harekete geçirdi. Sadece belediye ekipleri değil mahalleli dahi sokağa döküldü. Herkes müdahale etmek için çabalarken o ise gık demedi ve cayır cayır yanmaya devam etti. dumandan etkilenerek bayılan bir vatandaş ise itfaiye ekiplerinin müdahale etmesi ile kurtarıldı.

Şişli de Korkutan Yangın
Bu haber Toprak Çınar tarafından 12 Şubat 2017 - 16:00 'de eklendi ve 459 kez görüntülendi.

İstanbul Şişli de üç katlı bir apartmanın çatısında çıkan yangın gece saatlerinde paniğe neden oldu. Alev alev yanan çatıya her ne kadar müdahale edilmeye çalışılsa da yangın esnasında bir kişi dumandan etkilendi. Şişli Kuştepe mahallesi Yeşilce caddesi üzerinde meydana gelen olay iddialara göre şöyle gerçekleşti. Bu gece yarısı saat 02:30 sularında meydana gelen bu yangın. Cadde üzerinde bulunan üç katlı bir apartmanın çatı katında meydana geldi. Çevrede bulunan vatandaşlar ve apartman sakinleri her ne kadar hemen polis ekipleri ve itfaiye ekiplerine haber vermiş olsalar da yangın kısa sürede büyüdü. Yangının büyümesi mahalle halkında paniğe neden oldu. Diğer binalara sıçrama korkusu olduğu için mahalleli komple evlerini terk etti. Bu sırada yangın esnasın da dumandan etkilenerek bayılan bir vatandaş ise itfaiye ekipleri tarafından müdahale edilerek kurtarıldı.

Eğer mahalle sakinleri yangının bulunduğu esna da içeride bir vatandaş olduğunu söylemese idi. Baygın olarak dışarı çıkarılan kişi belki de bulunamayacaktı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı