SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Son Anda Kurtuldular

Konya da yaşan olayda aile son anda bir faciadan kurtuldu. Suriyeli ailenin kaldığı evde yaşan olayda faciadan son anda kurtulan Suriyeli aile ise gözyaşlarına boğuldu.

Son Anda Kurtuldular
Bu haber Toprak Çınar tarafından 25 Şubat 2017 - 8:57 'de eklendi ve 430 kez görüntülendi.

Buna göre altısının çocuk olmak üzere sekiz kişinin yaşadığı evde yaşanan facia ise bir odanın tavanının daha ne olduğu bilinmeden çökmesi oldu.
Konya da yaşan olayda altısı çocuk olmak üzere toplamda sekiz kişilik aile yara almadan kurtuldu. Tam olarak iki yıl önce Türkiye’ye gelen Suriyeli aile yaşadıkları zorluklardan sonra birden kaldıkları evin çatısının çökmesi ile birlikte daha zor bir duruma düştüklerini ifade etti. ailenin babası olan kişi ise Suriye’yi bırakıp gelmesinin tek sebebi olarak çocuklarının daha iyi bir hayat yaşaması gerektiğini ve sadece onlar için geldiğini ifade etti. Suriye de yaşan iç savaşın ve olayların sadece buradan televizyonlardan görüldüğü gibi olmadığını bunun için buradan yorum yapmamızın doğru olmadığını da ifade etti. Konya Merkez Karatay İlçesi Şeyh Ulema Recep Ağa caddesin de bulunan ve Suriyeli bir ailenin yaşadığı kerpiç evde meydana geldi.
Kerpiç evin bir odasının tavanı çöktü. Mahalle sakinleri hemen polise haber verince olay yerine çok sayıda polis ekibi ve sağlık ekipleri ile birlikte itfaiye ekibi geldi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri olaydan yara almadan kurtulan sekiz kişiyi muayene ettikten sonra emniyete kimlik tespiti için götürüldüler.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı