SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

SON DAKİKA! DİYARBAKIR’DA YÜK TRENİNE BOMBALI SALDIRI

Batman-Diyarbakır seferinde seyir halinde bulunan yük treni, Bağıvar Köyü yakınlarındayken, raylara kimliği belirsiz kişiler tarafından yerleştirilen el yapımı patlayıcı infilak ettirildi.

SON DAKİKA! DİYARBAKIR’DA YÜK TRENİNE BOMBALI SALDIRI
Bu haber Atakan Akgün tarafından 27 Şubat 2017 - 14:21 'de eklendi ve 839 kez görüntülendi.

Batman-Diyarbakır seferini yapan ve seyir halinde olan yük treni, Bağıvar Köyü yakınlarındayken, raya yerleştirilen el yapımı bomba infilak ettirildi.ÖLÜ VE YARALI YOK
Teröristler bu kez farklı bir yöntem denediler. Diyarbakır’a bağlı Sur ilçesinin Bağıvar Mahallesinin yakınından geçen yük trenine bombalı saldırı düzenlendi. Demiryoluna yerleştirdikleri patlayıcının, ham petrol taşımacılığının kullanıldığı yük treninin geçiş esnasında bomba patlatıldı. Patlama neticesinde 8 tane boş vagon raydan çıktı. Yaralanan ve ölenin olmadığı belirlendi.

Bugün saat 13.00 sularında Batman’dan Diyarbakır’a gelmekte olan ve ham petrol taşımacılığından kullanılan boş yük treninin, Diyarbakır’ın Bağıvar köyünün yakınlarından geçtiği esnada, teröristlerce demiryoluna yerleştirilen ve el yapımı bomba infilak ettirildi. Patlamadan sonra 8 tane boş vagon raydan çıkarken, olay yerine çok sayıda ambulans ve polis sevk edildi. Ölen veya yaralının bulunmadığı patlama sonucunda, ihtiyaç duyulmadığı için ambulanslar istasyona geri döndü.

PATLAMA SONRASI GÖRÜNTÜLER
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı