SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Son dakika: Karedeniz’deki teröristler kıstırıldı! Telsiz konuşmalar tespit edildi

Son dakika: Karedeniz’deki teröristler kıstırıldı! Telsiz konuşmalar tespit edildi
Bu haber Alper tarafından 11 Temmuz 2018 - 11:15 'de eklendi ve 178 kez görüntülendi.


Son dakika haberi… Terör örgütünün Karadeniz yapılanmasına yönelik operasyonlar sürüyor. Bölge çepeçevre sarıldı. Bursa ‘Timsahlar’, Ankara ‘JÖAK’, Bulancak ‘Kartallar’ timleri ve Polis Özel Harekat timleri her yeri didik didik arıyor. Ekiplere Diyarbakır ve Tunceli’den ‘Süper Kobra’ helikopterkleri destek veriyor. Sıkışan teröristlerin telsiz konuşmaları tespit edildi. Teröristler, “Bizi bir an evvel çıkartın’ diye yardım istedi
Karadeniz yaylalarında terör örgütü PKK’ya yönelik operasyon sürerken, “Bizi bir an evvel çıkartın!” diyen teröristlerin çaresizliği telsiz konuşmalarına yansıdı. 

Uzman Çavuş Ali Cevizci’yi şehit eden grubun başında olan ve telsizde ‘Zap’ kod adını kullanan ‘Türk Tarık’ kod adlı Barış Öner ve yanındaki ‘Aras’ kod adlı Aras Aslan ile kimliği tespit edilmeye çalışılan diğer örgüt üyesi her yerde aranıyor.

Bölgede iyice sıkışan bölücü terör örgütü üyelerinin çaresizliği ise telsiz konuşmalarına yansıdı. PKK’lılar telsiz konuşmalarında her yerde askerin olduğunu ve bölgeden bir an evvel çıkmak istediklerini dile getirdi. Bursa ‘Timsahlar’, Ankara ‘JÖAK’, Bulancak ‘Kartallar’ timleri ve Polis Özel Harekat timleri tarafından sürdürülen operasyonlara Diyarbakır ve Tunceli’den gelen ‘Süper Kobra’ savaş helikopterleri de destek veriyor.İHA’nın aktardığına göre; öte yandan, bölgede bulunan askerlere ise vatandaşlar adeta gözü gibi bakıyor. Askerlerin sabah kahvaltısı, yemek gibi ihtiyaçlarını vatandaşlar sırayla hazırlayarak sofralar kuruyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı