SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Son Dakika: Milletvekili aday listeleri YSK’da

Son Dakika: Milletvekili aday listeleri YSK’da
Bu haber Alper tarafından 21 Mayıs 2018 - 16:34 'de eklendi ve 243 kez görüntülendi.


AK Parti’nin 27 Dönem Milletvekili adaylarının yer aldığı liste YSK’ya götürüldü. CHP Sözcüsü Bülent Tezcan ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti. İYİ Parti, HDP, HÜDA-PAR aday listeleri de YSK’ya götürüldü. Bağımsız Türkiye Partisi 24 Haziran’da yapılacak seçime katılmama kararı aldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun ve beraberindeki heyet 600 kişiden oluşan milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti. CHP listeleri de YSK’ya götürülüyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım sabahın erken saatlerinde partinin genel merkezine gelerek milletvekili adayı listelerine son şeklini vermek için mesaiye başladı. AK Parti’de hazırlanan milletvekili aday listeleri YSK’ya götürüldü.

CHP Sözcüsü Bülent Tezcan ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti.İYİ Parti, HDP, HÜDA-PAR aday listeleri de YSK’ya götürüldü.

Bağımsız Türkiye Partisi 24 Haziran’da yapılacak seçime katılmama kararı aldı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı