SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Sosyal Medya Kavgası Ölümle Bitti

Konya da yaşanan sosyal medya kavgasında iki genç birbiri ile tartıştı. Tartışan bu iki gençten biri diğerini bıçakladı bu bıçaklama sonucunda ise bıçaklanan genç öldü.

Sosyal Medya Kavgası Ölümle Bitti
Bu haber Toprak Çınar tarafından 16 Şubat 2017 - 11:30 'de eklendi ve 539 kez görüntülendi.

Son günlerde sosyal medya üzerinden başlayıp kavga ile sonuçlanan bu görüntüler art arda gelmekte.
Olay ise Konya Merkez Selçuk ilçesin de meydana geldi. Ahmet Yesevi caddesi üzerinde meydana gelen bu kavga da Ahmet Kahraman (20) eski kız arkadaşının yeni erkek arkadaşı olan S.Y ile sosyal medya üzerinden önce sözlü olarak tartışmaya başladı. Daha sonra ikili buluşarak sorunu çözmek istedi. Konya Merkez Selçuk ilçesi Ahmet Yesevi caddesi üzerinde buluşan iki genç önce normal olarak konuşmaya başladı daha sonra olay yerinde sesler yükselmeye başladı. Sözlü olarak tartışmaya başlayan gençler önce kavga etmemek için direnseler dahi S.Y isimli kişi cebinden çıkardığı bıçakla Ahmet Kahraman isimli genci direkt olarak bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Yere yığılan Ahmet Kahraman direkt olarak etrafta bulunan vatandaşların yardımı ile karşılaştı. Vatandaşlar hemen polis ekiplerine ve 112 acil servis ekiplerine haber verdi.
Olay yerine Konya Merkez Selçuk İlçesi Ahmet Yesevi caddesine gelen sağlık ekipleri göğsünden yaralanan Ahmet Kahraman isimli gence ilk müdahaleyi yaparak Konya Beyhekim hastanesine götürdü fakat göğsünden yaralanan Ahmet Kahraman ise daha fazla dayanamayarak hayata gözlerini yumdu. Polis ekipleri ise derhal soruşturma kapsamında incelemelere başladı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı