SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Soylu Kılıçdaroğlu’nu Kim Başkan Yaptı

İçişleri bakanı Süleyman Soylu öfke püskürmeye devam ediyor. Hollanda ile yaşanan gerginliğin ardından yaptığı açıklamalarda öfke püsküren Süleyman Soylu bu sefer de Cumhuriyet Halk Partisi Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eski meclis başkanlarını hedef aldı.

Soylu Kılıçdaroğlu’nu Kim Başkan Yaptı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Mart 2017 - 6:00 'de eklendi ve 377 kez görüntülendi.

Süleyman Soylu yaptığı açıklamada ise birçok farklı konuya değindi.İçişleri bakanı Süleyman Soylu önce anaysa değişikliği neden gerekli diyerek başladığı konuşmasında ise bu anayasa ile her seçimde hükümet kurmak ile uğraşıyoruz fakat mevcut anaysa da her beş yılda bir hükümeti meclis değil direkt olarak millet seçecek ve kuracak aynı zamanda direkt olarak millet müdahale edecek dedi. peki bunu istemeyen kim var bakın bakalım en başta CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu var. Kemal bey kesinlikle FETÖ terör örgütünün elinde bir maşa olmuştur. bir konuya itiraz ediyor ama hangi konuya itiraz ettiğinin dahi farkında değil eğer gördü iseniz dedi. Soylu aynı zamanda geçmiş yıllarda bunu imzalayan mevcut anayasayı imzalayan meclis başkanları nasıl imzaladı anlamış değilim dei.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sadece bunun ile de kalmayarak aynı zaman da bunu nasıl ve hangi vicdan yapar bu şekilde bir anayasa hiçbir vatan sevdalısının yapacağı bir yanlış adım değildir. Bu sebep ile bunu imzalayan meclis başkanları öbür tarafta bunun hesabını nasıl verecekler anlamış değilim dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı