SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Su Faturası Şoka Uğrattı

Su Faturası Şoka Uğrattı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 12 Mart 2017 - 11:35 'de eklendi ve 973 kez görüntülendi.

Denizli de bir eve gelen su faturası adeta şoka uğrattı. Denizli De yaşayan bir ailenin su faturası  8 bin 995 Türk Lirası olarak gelince aile de çevrede bulunan vatandaşlar da adeta şoka uğradı.  Salih Satılmış isimli vatandaşa ait olan bakkal dükkanına gelen su faturası Salih Satılmış ve diğerlerini bir anda şoka uğrattı.Denizli Merkez de yaşayan Salih Satılmış ve ailesine ait olan bir bakkal dükkanına gelen su faturası gündeme gelince herkes tarafından bir yanlışlık olduğu düşünülmeye başlandı.  Şubat ayına iat olarak gelen su faturası 8 bin 995 Türk lirası olarak görülünce herkesi şoka uğrattı.  Satılmış ise banka da eşi adına buluna 11 bin TL parayı çekerek gidip su faturasını ödedi. Fakat faturayı ödemiş olsa da Salih Satılmış bu gibi bir yanlış anlaşılmanın peşini bırakmayacağını ve buna bağlı olarak bu faturanın bir izahının olması gerektiğini dile getirdi.  Salih Satılmış faturayı gördüğümde şoka uğradım beş yıl boyunca benim en fazla ödemiş olduğu su faturası 69 TL gibi bir rakamı geçmedi dedi.

Denizli Merkez de kendisine ait olan bakkal dükkanı gelen 8 bin 995 TL gibi bir fatura ile gündeme gelen Salih Satılmış. Bu faturayı sorduğunda ise kendisine yetkililer tarafından 77 ton su harcadığının görüldüğü söylendi. 776 ton suyu ise bir bakkal dükkanında nasıl harcanacağı herkes tarafından şaşkınlık ile görüldü.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA