SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Süper Loto sonuçları 26 ocak perşembe çekilişi

54 numaradan 6’sının seçilmesiyle oynanan Süper loto oyununun çekilişleri ne zaman yapılır, nasıl oynanır, son hafta sonuçları ve kazanılan ikramiye miktarı ne kadardır sorularının cevaplarının hepsi haberimizin detayında yer almaktadır.

Süper Loto sonuçları 26 ocak perşembe çekilişi
Bu haber Yağmur Yılmaz tarafından 26 Ocak 2017 - 18:57 'de eklendi ve 537 kez görüntülendi.

Süper Loto, Milli Piyango tarafından düzenlenen ve  katılımcıların 1’den 54’e kadar sayı kümesi içinden sayı çekilerek belirlenen önemli olanın da  6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan bir şans oyunudur. Çekiliş için özel çekiliş küresi kullanılır ve bu sayede dağıtılacak olan ikramiyeleri kazanacak numaralar belirlenir.Çekilişler İdarece belirlenen gün ve saatte gerçekleşir.  İkramiyelerin ödemesi bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler aracılığı ile yapılır. Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, zarar görmüş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödemesi yapılmaz.

Süper Loto şans oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredilir. Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiye ödemeleri ise şu şekilde yapılır; (3) ve (4) bilenler, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (5) bilenler, ikramiyeleri Loto bayileri ya da MPİ Şubelerinden, (6) bilenler ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğünden temin edebilir. Ayrıca, On Numara, Şans Topu, Süper Loto 6/54 ve Sayısal Loto 6/49 Çekilişleri, Milli Piyango İdaresi Kızılay binasında bulunan Çekiliş Salonunda yapılmaktadır.Süper Loto nasıl oynanır?

Bir süper loto kuponu 6 tane kolondan ve kolonlarda 54 sayıdan oluşmaktadır. Herhangi bir kolondan 6 adet sayı seçilerek işaretlenir. Dilerseniz makineye otomatik olarak da oynatabilirsiniz. Oynadığınız her bir kolonun ücretini ayrı ayrı ödersiniz. 2016 yılında yapılan zam ile birlikte Süper Loto kolon fiyatı 2 TL’dir.

Süper Loto Ne zaman çekilir?

2007 yılından beri oynanan Süper Loto oyunu her hafta perşembe günleri akşam saat 21:05 te çekilir ve sonuçlar 21:30 dan itibaren yayınlanmaya başlanır.

26 Ocak 2017 Perşembe Süper Loto çekiliş sonuçları

Henüz çekiliş sonuçlanmadı.Süper Loto 26 ocak Perşembe Çekiliş Sonuçları:

Süper Loto çekiliş sonuçlarını resmi sitesinden de sorgulayabilirsiniz.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı