SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Tem’de Feci Kaza

TEM otoyolunda feci kaza meydana geldi bunun sonucunda ise 2 kişi hayatını kaybetti. TEM otoyolu üzerinde üç aracın karıştığı kaza da feci son oldu ve iki kişi hayatını kaybetti.

Tem’de Feci Kaza
Bu haber Toprak Çınar tarafından 27 Şubat 2017 - 10:11 'de eklendi ve 354 kez görüntülendi.

Akşam saatlerinde meydana gelen kaza Silivri yolu civarın da gerçekleşti. Bu kaza da ise 3 araç birbirine girerken son anda yol üzerinde yolculuk yapan diğer araçlar ise kazaya karışmaktan kurtuldu.
TEM otoyolu Silivri mevkiinde meydana gelen kazada üç araç birbirine girerken seyir halinde bulunan diğer araçlar ise kazaya karışmaktan son anda kurtuldu. Kaza ise akşam saatlerin de meydana gelirken yine buna bağlı olarak trafiğin epey bir aksaması da oldu. Akşam saat 20:00 saatlerinde meydana gelen kaza da TEM otoyolu Silivri bağlantı yolu noktası üzerinde meydana geldi. Olay yerinden henüz edinilen bilgilere göre ise 3 şahsi aracın karıştığı kaza da araç içerisinde bulunan Hayri ve Nursen Gürkaya çifti olay anında hemen hastaneye kaldırılmalarına rağmen kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybetti.
Kazaya karışan araçlardan bir tanesinin şoförü olan Selahattin Kuruhasan isimli vatandaş olay yerinde şoför yolu şaşırdı biz frene bastık durduk fakat o esnada geldi bize vurdu. Biz de o anda indik araçtan geçmiş olsun araçta durmayın derken hemen bir jip geldi araca vurdu. Jipin vurması ile beraber araç 20 25 metre gibi sürüklendi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı