SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Tepeden İnme Bir Taslaktır

Cumhuriyet Halk parti Antalya milletvekili olan Deniz Baykal yapmış olduğu konuşmada bu taslak değil bu resmen tepeden inme bir taslaktır ifadelerini kullandı. Yapmış olduğu konuşma da anayasa ve referandum süreci ile ilgili olarak bilgi verirken hazırlanan anayasa taslağına sitemini tepeden inme bir taslaktır kelimeleri ile belirtti.

Tepeden İnme Bir Taslaktır
Bu haber Toprak Çınar tarafından 19 Şubat 2017 - 22:00 'de eklendi ve 314 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili olan Deniz Baykal Anayasa ve referandum süreci ile ilgili olarak yapmış olduğu konuşmada seçmene bu oy çok kıymetli bu oyunuzun kıymetini bilin bu bir taslak değil adeta tepeden inme bir şeydir ifadesini kullandı. Zeytinburnu ilçe teşkilatı tarafında düzenlenen etkinlikte konuşan Baykal bu tarihi bir kırılma noktasıdır bu sebep ile kullanacağınız oyun kıymetini bilin atacağınız her oy tarihi bir değere sahiptir dedi. aynı zamanda günlük anlamda siyaset yapmak için değil burada vatan görevi için bulunuyoruz. Bu sebep ile Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihi kırılma noktalarından bir olan 16 Nisan da atacağınız oyun kıymetini bilin dedi.

Hangi unsur veya hangi milletten olursa olsun milli bir duygu milli bir savunma için ve Türkiye Cumhuriyeti tarihini korumak ve aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti anayasal düzenini korumak için burada bulunuyoruz. Türkiye Cumhuriyetin de yaşayan bütün insanları daha iyi günlere taşıyacağını inandığımız anayasal bir düzeni korumak için buradayız dedi. Baykal bu yapılan resmen tepeden inme bir anayasadır ifadelerini kullandı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA